Всесезонна шина Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Відео 4Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Solus HA31 175/70 R13 82T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Solus 4S HA31 (175/70 R13 82T) 2165303 | 203 zł |
Kumho Solus 4S HA31 ( 175/70 R13 82T 4PR ) | 210 zł |
Kumho Solus 4S HA31 ( 175/70 R13 82T 4PR ) 2165303 | 208 zł |
Opona Kumho 175/70R13 HA31 82T - opony całoroczne 2165303 | 204 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →