Opona zimowa Kumho Winter Portran CW11 225/75 R16C 121R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Winter Portran CW11 225/75 R16C 121R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Winter Portran CW11 225/75 R16C 121R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Winter PorTran CW11 (225/75 R16 121/120R) 2264243XX | 781 zł |
Kumho Winter PorTran CW11 ( 225/75 R16C 121/120R, z kolcami ) | 841 zł |
Kumho Winter PorTran CW11 ( 225/75 R16C 121/120R, przeznaczona do kolcowan | 990 zł |
Kumho Winter PorTran CW11 (225/75 R16 121/120R) 2264243 | 765 zł |
Kumho Winter PorTran CW11 ( 225/75 R16C 121/120R, przeznaczona do kolcowan | 1 020 zł |
Kumho Winter PorTran CW11 ( 225/75 R16C 121/120R, z kolcami ) 2264243XX | 831 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →