Opona całoroczna Kumho Road Venture APT KL51 235/60 R18 103V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture APT KL51 235/60 R18 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture APT KL51 235/60 R18 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Road Venture APT KL51 (235/60 R18 103V) 1855413 | 711 zł |
Kumho Road Venture APT KL51 ( 235/60 R18 103V 4PR ) | 679 zł |
Kumho Road Venture APT KL51 ( 235/60 R18 103V 4PR ) 1855413 | 675 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →