Opona letnia Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V 225/55 R18 102 V |
|
Druga odsłona opony wyścigowej Dunlop Sport Maxx RT przeznaczonej do mocniejszych wersji nowoczesnych samochodów osobowych. Guma należy do kategorii opon letnich charakteryzujących się niezmiennie niezawodną przyczepnością na suchej i mokrej nawierzchni. Asymetryczny bieżnik opony został zapożyczony od prawdziwych sportowych odpowiedników. Przebijają go dwie pary szerokich i obszernych kanałów odprowadzających wodę, wspartych na asymetrycznym układzie poprzecznych rowków drenażowych w celu zwiększenia przyczepności.
Solidne żebra bieżnika poprawiają prowadzenie i stabilność pojazdu. „Na barkach” Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V znajdują się specjalne klocki Short Braking. Podczas jazdy tworzą długie poprzeczne krawędzie, które zapewniają doskonałą przyczepność wzdłużną podczas przyspieszania i hamowania. Jednocześnie ich stabilność zapewnia sztywna konstrukcja barków. Model posiada niemal płaski profil powierzchni styku, co zwiększa dokładność reakcji na polecenia układu kierowniczego i minimalizuje prawdopodobieństwo nierównomiernego zużycia bieżnika. Przy dużych prędkościach stabilne zachowanie opony zapewnia wzmocniona konstrukcja opasania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Kup Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 R18 98V SUV ) 579314 | 633 zł |
Opona Dunlop 225/55R18 SP MAXX RT2 SUV 98V MFS - opony terenowe 579314 | 569 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/55 R18 98V) 579314 | 529 zł |
Modyfikacje Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Ceny na Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V | od 529 zł | 3 oferty | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 102V | od 568 zł | 6 oferty |