Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/55 R18 98V) 1030181 | 544 zł |
Opona Hankook 225/55R18 K135A Ventus Prime4 MFS 98V - opony terenowe 10301 | 532 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R18 98V 4PR SBL ) 1030181 | 593 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/55 R18 98V 4PR SBL ) | 600 zł |
Opona 4x4 letnia HANKOOK Ventus Prime 4 K135A 225/55 R18 98 V Darmowa dost | 551 zł |
Opony letnie 225/55R18 98V Ventus Prime4 K135 Hankook | 515 zł |
Opony letnie 225/55R18 98V Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 531 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R18 98V | od 515 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →