Opona letnia Kumho Ecsta HS51 215/60 R16 99W
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta HS51 215/60 R16 99W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta HS51 215/60 R16 99W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI ECSTA HS51 XL 215/60 R16 99W KUMHO 2165833 | 631 zł |
Kumho Ecsta HS51 (215/60 R16 99W) 2165833 | 455 zł |
Kumho Ecsta HS51 ( 215/60 ZR16 99W XL ) | 503 zł |
Kumho Ecsta HS51 ( 215/60 ZR16 99W XL ) 2165833 | 498 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →