Opona letnia Bridgestone Turanza T005A 205/60 R16 92H
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005A 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005A 205/60 R16 92H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (205/60 R16 92H) 18480 | 582 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R16 92H ) | 580 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R16 92H ) 18480 | 573 zł |
Opona Bridgestone 205/60R16 Turanza T005 92H - opony letnie 1848 | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →