Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
205/60HR16 klej TL DYNAXER HP4 DT1 92H E 3528701210131 | 491 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/60 R16 92H) 121013 | 401 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92H ) 003123 | 699 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92H ) | 707 zł |
Opona Kleber 205/60R16 Dynaxer HP4 92H - opony letnie 121013 | 439 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/60 R16 92H) 003123 | 794 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92H ) 121013 | 415 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H | від 401 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | від 480 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96V | від 494 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96W | від 468 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →