Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 (205/60 R16 92V) 487984 | 480 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92V ) 487984 | 481 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92V ) | 685 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/60 R16 92V) 019488 | 768 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92V ) 019488 | 678 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H | від 401 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | від 480 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96V | від 494 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96W | від 468 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →