Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
205/60HR16 klej TL DYNAXER HP4 DT1 92H E 3528701210131 | 482 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/60 R16 92H) 121013 | 401 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92H ) 003123 | 700 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/60 R16 92H ) | 708 zł |
Opona Kleber 205/60R16 Dynaxer HP4 92H - opony letnie 121013 | 393 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H | od 358 zł | 10 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | od 480 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96V | od 494 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96W | od 468 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →