Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 92H 4PR SBL ) 1025238 | 438 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 92H) 1025238 | 395 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 92H 4PR SBL ) | 472 zł |
Opony letnie 205/60R16 92H Ventus Prime3 K125 Hankook | 409 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 92H) 1021203 | 418 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H | od 395 zł | 13 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H Audi | od 426 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V | od 467 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96H | od 444 zł | 7 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W | od 712 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →