Opona zimowa Kumho WinterCraft WP52 175/70 R13 82T
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP52 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP52 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 175/70 R13 82T WINTERCRAFT WP52 2290483 | 288 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 175/70 R13 82T 4PR ) 2290483 | 259 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (175/70 R13 82T) 2290483 | 264 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 175/70 R13 82T 4PR ) | 263 zł |
Opona Kumho 175/70R13 WINTERCRAFT WP52 82 T - opony zimowe 2290483 | 229 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →