Літня шина Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 R18 98V 4PR ) 13665NXK | 558 zł |
Nexen N Fera RU1 (225/55 R18 98V) 13621NXK | 538 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 R18 98V 4PR ) | 565 zł |
Nexen N Fera RU1 (225/55 R18 98V) 13665NXK | 585 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 R18 98V 4PR RPB ) | 586 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 R18 98V 4PR RPB ) 13621NXK | 579 zł |
Roadstone N Fera RU1 (225/55 R18 98V) | 519 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Ціни на Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V | від 519 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →