Opona zimowa Kumho Winter Portran CW51 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Winter Portran CW51 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Winter Portran CW51 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho CW51-235/65R16 opona zimowa 2171443 | 750 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 (235/65 R16 115/113R) 2171443 | 585 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 595 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 2171443 | 588 zł |
Opona Kumho 235/65R16C CW51 115/113R - opony dostawcze 2171443 | 582 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →