Opona całoroczna Kumho PorTran 4S CX11 205/70 R17C 115R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho PorTran 4S CX11 205/70 R17C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho PorTran 4S CX11 205/70 R17C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho PorTran 4S CX11 (205/70 R17 115/113R) 2306123 | 640 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 205/70 R17C 115/113R 8PR ) | 625 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 205/70 R17C 115/113R 8PR ) 2306123 | 618 zł |
Polecamy