Opona całoroczna Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q
Zdjęcia 24 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Road Venture MT KL71 XL MS - 195/80R15 100Q - Opony całoroczne 18740 | 612 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 ( 195 R15 100Q XL, POR ) 1874013 | 506 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 (195/ R15 100Q) 1874013 | 502 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 ( 195 R15 100Q XL, POR ) | 511 zł |
Opona Kumho 195/80R15 ROAD VENTURE MT KL71 100Q - opony terenowe 1874013 | 509 zł |
Polecamy