Всесезонна шина Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q
Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Road Venture MT KL71 195/80 R15 100Q
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Road Venture MT KL71 XL MS - 195/80R15 100Q - Opony całoroczne 18740 | 612 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 ( 195 R15 100Q XL, POR ) 1874013 | 506 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 (195/ R15 100Q) 1874013 | 502 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 ( 195 R15 100Q XL, POR ) | 511 zł |
Opona Kumho 195/80R15 ROAD VENTURE MT KL71 100Q - opony terenowe 1874013 | 509 zł |
Opona 4X4 letnia KUMHO KL71KU 195/80 R15 100Q Darmowa dostawa w 24 h. Do 1 | 444 zł |
Kumho ROAD VENTURE KL71 195/80R15 100Q | 465 zł |
Рекомендуємо