Opona zimowa Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T
Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 (225/60 R17 103T) 2248513 | 567 zł |
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 ( 225/60 R17 103T, Nordic compound ) | 585 zł |
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 ( 225/60 R17 103T, Nordic compound ) 224851 | 568 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →