Opona całoroczna Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V 195/55 R16 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Kumho 195/55R16 SOLUS HA32+ 91V XL - opony całoroczne 2325713 | 349 zł |
Kumho Solus 4S HA32+ ( 195/55 R16 91V XL ) 2321673 | 387 zł |
Kumho Solus 4S HA32+ (195/55 R16 91V) 2321673 | 398 zł |
Kumho Solus 4S HA32+ ( 195/55 R16 91V XL ) | 392 zł |
Kumho Solus 4S HA32+ (195/55 R16 91V) 2325713 | 403 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V
Ceny na Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Kumho Solus 4S HA32+ 195/55 R16 91V | od 349 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →