Opona całoroczna Kumho Road Venture MT71 265/70 R17 121Q
Wideo 16Zdjęcia 22 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture MT71 265/70 R17 121Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture MT71 265/70 R17 121Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KUMHO Opony letnie LT265/70 R 17 TL 121/118Q ROAD VENTURE MT71 10PR MFS BS | 988 zł |
Kumho Road Venture MT71 ( LT265/70 R17 121/118Q 10PR, POR ) 2262613 | 1 247 zł |
Kumho Road Venture MT71 (265/70 R17 121/118Q) 2262613 | 1 261 zł |
Kumho Road Venture MT71 ( LT265/70 R17 121/118Q 10PR, POR ) | 1 265 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →