Opona letnia Kumho Ecsta PS31 205/40 R17 84W
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS31 205/40 R17 84W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS31 205/40 R17 84W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS31 (205/40 R17 84W) 2168093 | 404 zł |
Kumho Ecsta PS31 ( 205/40 R17 84W XL ) 2168093 | 440 zł |
Kumho Ecsta PS31 ( 205/40 R17 84W XL ) | 445 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →