Opona zimowa Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T 205/65 R16 99 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft ice Wi32 (205/65 R16 99T) 2294723XX | 424 zł |
Kumho WinterCraft ice Wi32 ( 205/65 R16 99T, z kolcami ) | 438 zł |
Kumho WinterCraft ice Wi32 ( 205/65 R16 99T, z kolcami ) 2294723XX | 426 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T
Ceny na Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft Ice Wi32 205/65 R16 99T | od 424 zł | 3 oferty |
Polecamy