Kompresor 70mai Air Compressor Wireless (Midrive TP05)
Zdjęcia 12 |
70mai Air Compressor Wireless |
|
Ładowanie przez USB typu C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 70mai Air Compressor Wireless
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
70MAI Kompresor bezprzewodowy 70MAI Midrive TP05 Czarny | 249 zł |
Kompresor samochodowy 70MAI TP05 | 249 zł |
Kompresor samochodowy 70MAI TP05 MIDRIVE TP05 | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →