Kompresor Worx WX092.9
Zdjęcia 31 |
Worx WX092.9 |
|
Latarka posiada 3 tryby pracy
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WX092.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WORX WX0929 Akumulatorowa Wielofunkcyjna Pompka Powietrza 4 w 1 Pompka do | 198 zł |
Minikompresor z latarką WORX WX092.9 | 219 zł |
Worx Powershare Compressor Without Charger And Battery WX092.9 | 322 zł |
Kompresor samochodowy Worx WX092.9 20 V | 198 zł |
Worx, Mini kompresor z latarką WX092.9, 20 V | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →