Компресор 70mai Air Compressor Wireless (Midrive TP05)
Фото 12 |
70mai Air Compressor Wireless |
|
Заряджання через USB type-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 70mai Air Compressor Wireless
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
70MAI Kompresor bezprzewodowy 70MAI Midrive TP05 Czarny | 249 zł |
Kompresor samochodowy 70MAI TP05 | 249 zł |
Kompresor samochodowy 70MAI TP05 MIDRIVE TP05 | 249 zł |
70mai Bezprzewodowa Pompka Kompresor Air Compressor Wireless Midrive TP05 | 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →