Opona całoroczna Yokohama BluEarth-4S AW21 235/55 R19 105W
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-4S AW21 235/55 R19 105W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-4S AW21 235/55 R19 105W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-4S AW21 (235/55 R19 105W) R4442 | 753 zł |
Yokohama BluEarth-4S AW21 ( 235/55 R19 105W XL BluEarth ) | 721 zł |
Yokohama BluEarth-4S AW21 ( 235/55 R19 105W XL BluEarth ) R4442 | 713 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →