Opona letnia Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W 195/45 R16 84 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan-Fleva V701 XL RPB - 195/45R16 84W - opona letnia 0V451607W | 471 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 (195/45 R16 84W) R0388 | 518 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 ( 195/45 R16 84W XL RPB ) | 391 zł |
Opona Yokohama 195/45R16 V701 XL RPB 84W - opony letnie 4516005 | 365 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 ( 195/45 R16 84W XL RPB ) R0388 | 387 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W
Ceny na Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Fleva V701 195/45 R16 84W | od 365 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →