Літня шина Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-Van RY55 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR BluEarth ) | 619 zł |
Yokohama BluEarth-Van RY55 (215/65 R16 106/104T) E4765 | 667 zł |
Yokohama BluEarth-Van RY55 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR BluEarth ) E4765 | 612 zł |
Модификації Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T
Ціни на Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 106T | від 612 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16C 109T | від 615 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →