Літня шина Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Фото 6 |
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V 225/65 R17 102 H 225/65 R17 102 V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Купити Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Yokohama Geolandar (G98FV) (225/65 R17 102V) R2102 | 552 zł |
Yokohama Geolandar (G98FV) ( 225/65 R17 102V ) R2102 | 589 zł |
Yokohama Geolandar (G98FV) ( 225/65 R17 102V ) | 595 zł |
Досвід японської компанії Yokohama у виробництві шин вимірюється сотнею років. За довгі роки присутності на ринку покришки Yokohama зарекомендували себе виключно в позитивному ключі. Їх ставлять на колеса легковиків, вантажівок і навіть літаків. Ну а модель Geolandar G98 послужить зручною «взуттям» для міських паркетників, кросоверів і позашляховиків.
Міський житель
Шина заточена під експлуатацію протягом теплого сезону і воліє тверді асфальтовані покриття. Місити на ній бруд — не найкраща ідея зважаючи на відсутність характерних «зубів» у протектора. Малюнок бігової доріжки автошини сформований з симетрично «розсаджених» блоків ненаправленою структури. Центральне ланка протектора — суцільнолитий ребро жорсткості. По обидві сторони від нього пущені ребра з ромбовидними блоками, краями яких шина краще «вгризається» в дорогу.
Впевненість на дорозі
Розвинена аквадренажна система покришки представлена широкими окружними каналами. Відведення надлишків водних мас з них проводиться в мить ока, завдяки чому мінімізується ризик відчути на своїй шкурі підступний ефект аквапланування. Для повноти картини про протекторном малюнку необхідно згадати потужні плечові зони: зовнішні дарують автошини бічну стійкість при закладанні віражів, а внутрішні — підсилюють параметри гальмування.
Чаша терезів
Yokohama Geolandar G98 є штатною автогумою для кросоверів Mazda CX-5. Власники цих «залізних коней» співають шині хвалебні оди за м'якість ходу і малошумність, але водночас відзначають, що покришка схильна до швидкого зносу (за 2-3 сезони) і демонструє невпевнену поведінку в колії. Втім, плюси моделі схиляють чашу терезів на свою користь і перевагу автошини віддають все більше автовласників міських машин класу SUV.
Модификації Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Ціни на Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | від 492 zł | 7 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V | від 552 zł | 3 пропозиції |