Літня шина Yokohama BluEarth-A AE-50 205/55 R16 91V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-A AE-50 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-A AE-50 205/55 R16 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE YOKOHAMA 205/55 R16 91V BLUEARTH-A AE50 2380889608105 | 405 zł |
Yokohama BluEarth-A (AE-50) (205/55 R16 91V) R5176 | 399 zł |
Yokohama BluEarth-A (AE-50) ( 205/55 R16 91V BluEarth ) | 419 zł |
Yokohama BluEarth-A (AE-50) ( 205/55 R16 91V BluEarth ) R5176 | 414 zł |
Opona Yokohama 205/55R16 BLUEARTH-A AE-50 91V. - opony letnie R5176 | 306 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →