Opona letnia Yokohama Advan Sport V107 225/60 R18 104W
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V107 225/60 R18 104W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V107 225/60 R18 104W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V107) (225/60 R18 104W) R3608 | 764 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 225/60 R18 104W XL * ) | 833 zł |
Opona Yokohama 225/60R18 Advan Sport V107 104W - opony terenowe R3608 | 717 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 225/60 R18 104W XL * ) R3608 | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →