Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/60 R18 104V XL 4PR SBL ) 1030182 | 687 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (225/60 R18 104V) 1030182 | 702 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 225/60 R18 104V XL 4PR SBL ) | 695 zł |
Opony letnie 225/60R18 104V Ventus Prime4 K135 Hankook | 605 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R18 104V | od 605 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →