Opona letnia Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (225/60 R18 100H) R5781 | 588 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 225/60 R18 100H BluEarth ) R5781 | 681 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 225/60 R18 100H BluEarth ) | 689 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Ceny na Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H | od 588 zł | 3 oferty | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100V | od 711 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →