Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (225/60 R18 100H) R5781 | 588 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 225/60 R18 100H BluEarth ) R5781 | 681 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 225/60 R18 100H BluEarth ) | 689 zł |
Opona Yokohama 225/60R18 BluEarth-XT AE61 100H - opony letnie R5781 | 559 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100H | від 559 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/60 R18 100V | від 711 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →