Opona letnia Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
225/60HR18 klej TL DYNAXER SUV 100H E 3528701344744 | 728 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 225/60 R18 100H ) 134474 | 605 zł |
Kleber Dynaxer SUV (225/60 R18 100H) 134474 | 625 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 225/60 R18 100H ) | 613 zł |
Opona 4x4 letnia KLEBER Dynaxer SUV 225/60 R18 100H Darmowa dostawa w 24 h | 539 zł |
Opony letnie 225/60R18 100H Dynaxer SUV Kleber 2022 | 547 zł |
Modyfikacje Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H
Ceny na Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer SUV 225/60 R18 100H | od 539 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →