Opona letnia Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W 225/60 R18 104 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (225/60 R18 104W) 3495700 | 772 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 225/60 R18 104W XL * ) 3495700 | 807 zł |
Opona Pirelli 225/60R18 P7 CINTURATO C2 104W XL * - opony letnie 34957 | 679 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 225/60 R18 104W XL * ) | 832 zł |
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W
Ceny na Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/60 R18 104W | od 679 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →