Всесезонна шина Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 235/55 R19 105W SOLUS HA32 MS ALL SEASON XL 552675 | 698 zł |
Kumho Solus 4S HA32 (235/55 R19 105W) 2289203 | 655 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R19 105W XL, SUV ) | 679 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R19 105W XL, SUV ) 2289203 | 670 zł |
Kumho Opony całoroczne 235 55 R19 105W KUMHO SOLUS 4S HA32 TL MS 3PMSF XL | 721 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →