Зимова шина Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho WinterCraft WP51 (195/60 R15 88T) 2184003 | 381 zł |
Kumho WinterCraft WP51 ( 195/60 R15 88T 4PR ) 2184003 | 387 zł |
Kumho WinterCraft WP51 ( 195/60 R15 88T 4PR ) | 391 zł |
Модификації Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T
Ціни на Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H | від 387 zł | 3 пропозиції | ||
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T | від 381 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →