Літня шина Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho PorTran KC53 (205/65 R16 107/105T) 2245403 | 468 zł |
Kumho PorTran KC53 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 442 zł |
Opona Kumho 205/65R16C PORTRAN KC53 107/105T - opony dostawcze 2245403 | 435 zł |
Kumho PorTran KC53 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 2210603 | 437 zł |
Kumho PorTran KC53 (205/65 R16 107/105T) 2210603 | 499 zł |
Kumho PorTran KC53 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 2245403 | 497 zł |
Модификації Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T
Ціни на Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kumho PorTran KC53 205/65 R16C 107T | від 435 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →