Літня шина Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 V 205/60 R16 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
205/60VR16 KUMHO TL PS71 92V 8808956276539 | 493 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 92V 4PR ) 2267663 | 386 zł |
Kumho Ecsta PS71 (205/60 R16 92V) 2267663 | 377 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 92V 4PR ) | 515 zł |
Kumho Ecsta PS71 (205/60 R16 92V) 2278953 | 499 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 92V 4PR ) 2278953 | 501 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V
Ціни на Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | від 377 zł | 6 пропозицій | ||
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V | від 415 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →