Літня шина Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V 205/60 R16 92 V 205/60 R16 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Ecsta PS71 (205/60 R16 96V) 2244673 | 426 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 96V XL * ) 2244673 | 415 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 96V XL * ) | 406 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Ціни на Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | від 377 zł | 6 пропозицій | ||
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V | від 415 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →