Opona letnia Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V 205/60 R16 92 V 205/60 R16 96 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71 (205/60 R16 96V) 2244673 | 426 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 96V XL * ) | 406 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 205/60 R16 96V XL * ) 2244673 | 396 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V
Ceny na Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V | od 377 zł | 6 oferty | ||
Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 96V | od 396 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →