Зимова шина Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R 195/75 R16 107 R 195/75 R16 110 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Kumho 195/75R16C WINTER PORTRAN CW51 110/108R - opony dostawcze 2245 | 418 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 (195/75 R16 110/108R) 2245153 | 431 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) | 448 zł |
Kumho Winter PorTran CW51 ( 195/75 R16C 110/108R 10PR ) 2245153 | 444 zł |
Модификації Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R
Ціни на Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 107R | від 413 zł | 4 пропозиції | ||
Kumho Winter Portran CW51 195/75 R16C 110R | від 418 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →