Всесезонна шина Kumho Crugen Premium KL33 235/55 R19 101H
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen Premium KL33 235/55 R19 101H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen Premium KL33 235/55 R19 101H
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Crugen Premium KL33 ( 235/55 R19 101H 4PR ) 2274183 | 619 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 (235/55 R19 101H) 2160783 | 542 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 235/55 R19 101H ) | 553 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 (235/55 R19 101H) 2147263 | 746 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 (235/55 R19 101H) 2274183 | 558 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →