Літня шина Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Ecsta HS52 ( 205/55 ZR16 91W 4PR ) 2337523 | 376 zł |
Kumho Ecsta HS52 (205/55 R16 91W) 2305643 | 363 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 205/55 ZR16 91W 4PR ) | 366 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 205/55 ZR16 91W 4PR ) 2305643 | 362 zł |
Kumho Ecsta HS52 (205/55 R16 91W) 2337523 | 333 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W
Ціни на Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91V | від 315 zł | 6 пропозицій | ||
Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 91W | від 333 zł | 5 пропозицій | ||
Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 94V | від 287 zł | 6 пропозицій | ||
Kumho Ecsta HS52 205/55 R16 94W | від 335 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →