Літня шина Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H 235/50 R19 99 H 235/50 R19 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Crugen HP71 (235/50 R19 99H) 2259093 | 500 zł |
Kumho Crugen HP71 ( 235/50 R19 99H 4PR ) 2259093 | 519 zł |
Opona Kumho 235/50R19 Crugen HP71 99H - opony terenowe 2259093 | 509 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H
Ціни на Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | від 500 zł | 3 пропозиції | ||
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V | від 523 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →