Pendrive Kingston DataTraveler Exodia 32 GB (DTX/32GB-2P)
Wideo 18Zdjęcia 2 |
Kingston DataTraveler Exodia 2x32Gb 2022 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 GB | od 29 zł | 6 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 18 zł | 24 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 GB | od 46 zł | 3 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 GB | od 31 zł | 30 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 GB | od 67 zł | 28 oferty |