Pendrive Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB
Zdjęcia 11 |
Kingston DataTraveler 4000 G2 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Kingston DataTraveler 4000 G2, 64 GB (DT4000G2DM/64GB) | 762 zł |
Pendrive KINGSTON DT4000G2DM, 64 GB, USB 3.0 | 878 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kingston pendrive USB 64GB USB 3.0 256 AES FIPS 140- | 759 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Kingston DataTraveler 4000 G2 64Gb:
- Wodoodporna obudowa
- Model standardowy - brak obsługi funkcji zarządzania SafeConsole
- Model zarządzany — obsługuje funkcję zarządzania SafeConsole
Modyfikacje Kingston DataTraveler 4000 G2
Ceny na Kingston DataTraveler 4000 G2 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 4000 G2 8 GB | od 609 zł | 3 oferty | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 16 GB | od 529 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 32 GB | od 634 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB | od 759 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →