Pendrive Kingston DataTraveler 4000 G2 32 GB
Zdjęcia 11 | 634 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kingston pendrive USB 32GB USB 3.0 256 AES FIPS 140-www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kingston DataTraveler 4000 G2 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Kingston DataTraveler 4000 G2 32Gb:
- Wodoodporna obudowa
- Model standardowy - brak obsługi funkcji zarządzania SafeConsole
- Model zarządzany — obsługuje funkcję zarządzania SafeConsole
Modyfikacje Kingston DataTraveler 4000 G2
Ceny na Kingston DataTraveler 4000 G2 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 4000 G2 8 GB | od 609 zł | 3 oferty | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 16 GB | od 529 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 32 GB | od 634 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB | od 759 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →