Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control (1.324-670.0)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Karcher K 5 Premium Smart Control |
|
Markowa myjka ciśnieniowa popularnej niemieckiej firmy Karcher. To dobrze wyważony model, który prezentuje dobre osiągi w niskiej cenie. Ciśnienie robocze urządzenia mieści się w zakresie 20-145 bar, woda zużywana jest z szybkością do 500 l/h. Jest to myjnia wydajna i funkcjonalna, potencjał modelu wystarcza na obrobienie powierzchni 40 m2 w ciągu 1 godziny. Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control umożliwia czyszczenie pianą czyszczącą.
W tym celu w konstrukcji urządzenia przewidziano specjalny zbiornik. Dodatkowo model posiada bęben do nawijania węża, co pozwala na wygodne i porządne przechowywanie węża wysokociśnieniowego. Urządzenie wyposażone jest w pistolet Smart Control oraz lancę strumieniową Multi Jet 3 w 1. Pistolet posiada panel sterowania z osobnym wyświetlaczem LCD. Myjkę ciśnieniową można zsynchronizować ze smartfonem lub tabletem. Dzięki aplikacji Karcher Home & Garden szybko ustawisz maszynę do konkretnego rodzaju sprzątania. Jest to zwinny, stylowy i wydajny zlew, dzięki któremu sprzątanie jest wydajniejsze, łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 5 Premium Smart Control
Wszystkie ceny 10 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 5 Premium Smart Control | 1 636 zł |
Karcher K 5 Premium Smart Control DO-NARZO-KAR-044 | 1 559 zł |
Karcher K 5 Premium Smart Control Pressure Washing Żółty 1.324-670.0 | 1 896 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control (1.324-670.0) | 1 574 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher K 5 Premium Smart Control 1.324 | 2 244 zł |